KONST / Litografier / Färglitografi 9884268
*
nr 988 4268
Färglitografi
Jean Pierre Cassignuel, EA-upplaga, Kvinna vid kust, bladets mått: 57 x 72
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2015
kl 18:33:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/10 17:42:47
1
Vinnande bud
- Tema
19 okt
Grafik
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik kvinna vid kust litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 988 4268
Färglitografi
Jean Pierre Cassignuel, EA-upplaga, Kvinna vid kust, bladets mått: 57 x 72
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 4.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/10 17:42:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
19 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik kvinna vid kust litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15